loader image
Recruitment Agency level up logo

Tööturu kalkulaator on nii värbajale kui ka personalijuhile mõeldud abivahend sihtgrupi analüüsi teostamiseks. Tööturu kalkulaatori peamine eesmärk on aidata värbajatel ja personalijuhtidel muuta kogu värbamisprotsessi kiiremaks, kulutõhusamaks ning mugavamaks. Soovid värvata front-end arendajat? Kui suure auditooriumiga peaksid arvestama, milliseid kanaleid kasutama ja mitme talendini saaksid oma tööpakkumist sihtida? – Kõikide nende küsimuste vastused on Sinu käeulatuse kaugusel.

Nagu Sa juba tead, siis tööportaali töökuulutus jõuab ainult aktiivsete tööotsijateni. Lõime tööturu kalkulaatori, et saaksid reaalajas vaadata, kui suure sihtgrupini jõuaksid Level upi digitaalse värbamislahenduste abil.  

1. Sihtgrupi suurus näitab antud valdkonnaga seotud inimeste arvu. 
2. Antud profiili palkamise raskusaste näitab, kui lihtne või keeruline on antud profiili palagata.
3. Kanalid, mida värbamiseks kasutada näitab, millistes kanalites on Sinu soovitud talent kõige enam esindatud.
4. Milline Level up teenus sobib palkamiseks kõige enam näitab, millist teenust on soovitatav tellida, et palgata sobivad talendid.
5. Eesti töötumäär ehk tööjõus osalemise määr või aktiivsuse määr annab ülevaate tööjõu osatähtsuse kohta tööealises rahvastikus.
6. Töötaja leidmise raskusaste (tööturu konkurents) annab ülevaate kogu turu värbamise kohta (töötajate leidmise raskusaste).

Sihtgrupiks nimetatakse inimeste rühma turul, kellele on suunatud tööpakkumise turundussõnum. Sihtgrupi moodustavad sarnaste vajaduste ja huvidega inimesed. Kuna sihtgrupp koosneb pakutava töökoha potentsiaalsetest kandideerijatest, tuleb oma tööpakkumise turundustegevus kavandada sihtgrupi vajadustest lähtuvalt. Näiteks kui töökohaks on Tallinn, siis sihtrühmaks, kes võiksid töötada potentsiaalselt klienditeenindajana on grupp sarnaste huvidega inimesi, kes suure tõenäosusega elavad Harjumaal. Sihtrühmi või sihtgruppe võib eristada inimeste vanuse, soo, suhtestaatuse, huvide ja oskuste põhjal. Sobiva sihtturu valimine ning sihtrühma määramine on palkamisel üks olulisemaid tegevusi. Suurim viga, mis sihtrühma määrates tehakse, on see, kui üritatakse oma sõnum suunata kõigile. Selle tulemuseks võib olla see, et sõnum ei jõua mitte kellenigi.

Level up – 7 tööportaali ühes

Postita ainult üks tööpakkumine ja palka talent kogu valdkonna sihtgruppi sihtides. Eesti efektiivseima digitaalse palkamislahenduse abil jõuad oma töökuulutusega 1 000 000 Eesti kasutajani. Level upi värbamiskampaania ja digitaalne sihtotsing suunatakse kuni 7 erinevasse Eesti enim kasutatud veebiportaali sõltuvalt sellest, kus Sinu ideaalne kandidaat ehk talent esindatud on. 

Eesti värbamisteenuste võrdlus

Eesti suurim tööportaal

Tööportaali töökuulutus

Ametipositsioon: Kaupluse juhataja
Periood: 1 kuu aastal 2020

Klient: Fifaa AS

Recruitment Agency level up logo

Digitaalne sihtotsing

Ametipositsioon: Kaupluse juhataja
Periood: 1 kuu aastal 2020

Klient: Fifaa AS

Level up ühendab endas 7 Eesti enim kasutatud digikanalit

Kas Sinu töökuulutus jõuab traditsionaalse tööportaali kaudu ainult mõne aktiivse tööotsijani? Või Sinu viimase tellitud tööportaali töökuulutuse kandidaatide arv ei ole kiita? Soovid suunata oma tööpakkumise kõigi Eestis elavate klienditeenindajate või hoopis front-end arendajateni? Nüüd on Sul see võimalus – tellides Level upi digitaalne sihtotsing või värbamiskampaania suunatakse Sinu tööpakkumine kuni 7 erinevasse kanalisse.

Kes me oleme?

Oleme digitaalne värbamisagentuur tehnoloogia ettevõte Level up ja meie eesmärk on muuta palkamine lihtsaks. Meie abiga palkad talente kiirelt ning efektiivselt.

Usume, et sotsiaalmeedia turundus on võtmetähtsusega tööandjate ühendamisel õigete talentidega. Kasutame kandidaatide leidmiseks sotsiaalmeedia platvorme LinkedIn, Facebook, Messenger, Instagram, Youtube Google ja VK.

Digitaalne sihtotsing ja värbamiskampaania

Level upi värbamislahendused

1. Sotsiaalmeedia töökuulutuse näidis

2. Värbamiskampaania maandumislehe näidis

3. Töökuulutuse reklaaminäidis

4. Kandideerimisvormi näidis

Tööpakkumise reklaam

Sinult saadud info põhjal koostame tööpakkumise reklaami, mida näitame potentsiaalsetele kandidaatidele erinevates sotsiaalmeedia kanalites.

Mugav kandideerimisvorm

Huvilised saavad kandideerimisavaldust täita mugavalt ka mobiiltelefonist. Ligi 90% kandidaatidest kasutavad seda võimalust meie kampaaniates.

GDPR seadustega kooskõlas

Meie värbamisprotsess on kooskõlas Euroopa andmekaitseseadustega ning me ei jaga kunagi Sinu kandidaatide andmeid kolmandatele osapooltele.

Vali sobiv palkamislahendus

Kõik lahendused sisaldavad ligipääsu värbamistarkvarale kandidaatide selekteerimiseks.

Värbamiskampaania
kandideerimislehega

Toome sotsiaalmeedia reklaamide abil potentsiaalsed kandidaadid kandideerimislehele, kus tutvustame Sinu ettevõtet ja tööpakkumist.

Digitaalne sihtotsing

Level up aitab luua efektiivse automatiseeritud värbamisprotsessi, millega võidad sihtgrupi südamed ja palkad soovitud talendid.

Sotsiaalmeedia töökuulutus

1 töötaja

Palka talent ühele ametikohale
299
 • ca 15+ kandidaati
 • Ligipääs värbamistarkvarale
 • Personaalne kandideerimisvorm
 • Tööpakkumise reklaam
 • Klienditugi

Sotsiaalmeedia töökuulutus +

2-3 töötajat

Palka mitu talenti ühele ametikohale
499
 • ca 30+ kandidaati
 • Ligipääs värbamistarkvarale
 • Personaalne kandideerimisvorm
 • Tööpakkumise reklaam
 • Klienditugi

Värbamiskampaania

4+ töötajat

Palka mitu talenti ühele ametikohale
Küsi pakkumist
 • ca 50+ kandidaati
 • Ligipääs värbamistarkvarale
 • Sinu brändiga kandideerimisleht
 • Personaalne kandideerimisvorm
 • Värbamisfotode pildistamine
 • Tööpakkumise reklaamid
 • Kokkuvõte tulemustest
 • Isiklik projektijuht

TASUTA palkamistoru ligipääs

Kõik lahendused sisaldavad TASUTA ligipääsu värbamistarkvarale kandidaatide selekteerimiseks. Puuduvad peidetud ja igakuised kulud.

Hoia kokku aega ja raha Level up palkamistoruga.

Kõik kandidaadid ühes kohas

Halda kõiki kandideerimisavaldusi ühes kohas ning filtreeri välja parimad.

Kiire tagasiside kandidaatidele

Saada mugavalt e-maile läbi meie süsteemi mitmele kandidaadile korraga. 

Allalaadimise võimalus (.xls .csv)

Lae alla valitud kandideerimisavaldused inervjuudeks või kolleegile edastamiseks.

Ei leidnud sobivat lahendust?

Võta meiega ühendust ja teeme sulle personaalse pakkumise.

+372 5677 9967
admin@levelup.ee

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

 Kati Annok (A. Le Coq)

“Koostöö Level upiga on olnud väga positiivne ja meeldiv! Tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias, mis oli hästi läbimõeldud ja ettevalmistatud, jõudsime väga lühikese ajaga õige ja soovitud sihtgrupini. Saime kampaania raames häid kontakte ja vajalikud ametikohad kiirelt täidetud. Meie ettepanekute ja soovidega arvestati ning pakuti konstruktiivseid lahendusi.”

 Aljona Mändlo (Skechers)

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

– Kristi Aasa (Selver)

Toome sotsiaalmeedia reklaamide abil potentsiaalsed kandidaadid kandideerimislehele, kus tutvustame Sinu ettevõtet ja tööpakkumist. Kandideerimisleht on jagatud erinevateks sektsioonideks:
– tööpakkumise kirjeldus
– ettevõtte lühitutvustus
– nõudmised kandidaadile
– töötajate hüved ja boonused

Kandideerimislehe loomisel kasutatakse Sinu organisatsiooni visuaalseid juhiseid (brandbook). Kandideerimisleht on 100% mobiilisõbralik. Sotsiaalmeedia reklaamide abil jõuame Sinu töökuulutusega edukalt nende inimesteni, kes ei ole aktiivsed tööotsingu portaalides. Kõikidele meie Klientidele on TASUTA ligipääs palkamistoru tarkvarale.

Digitaalne sihtotsing on uus automatiseeritud värbamismudel, mille abil saab ettevõte või organistasioon teha otse pakkumisi valdkonnas tegutsevale talentidele. Digitaalne sihtotsing sobib juhtidele ja värbajatele, kes soovivad värvata omaala parimaid talente ning automatiseerida värbamisprotsess, et tõsta värbamistulemuslikust ja kasvatada talendireserve. Leiame teile sobivad talendid kõikidest Eesti suurimatest suhetevõrgustikest väljaarendatud automatiseeritud digitööristade abil. 

Level up palkamistoru on teenus, mis koosneb kandidaatide leidmisest ning kandidaatide haldamiseks loodud värbamistarkvarast. 

Level up värbamistarkvara lihtustab kandidaatide selekteerimise protsessi: filtreeri välja parimad kandidaadid, saada kandidaatidele e-mail sõnumeid, lae alla kandideerimisavaldused.

Väiksemahulise värbamise jaoks vormista tellimus meie iseteeninduses (1-3 töötajat) ning suuremate projektide puhul võta meiega ühendust (5 ja rohkem töötajat).

Oleme digitaalne värbamisagentuur, kellel on ka pikaajaline kogemus turundusvaldkonnas. Meie missioon on ühendada tööandja ja tööotsija läbi tehnoloogia ning muuta kogu protsess meeldivaks kõikidele osapooltele.

A. Lauteri 5, Tallinn, Eesti
Maakri 25, Tallinn, Eesti

admin@levelup.ee
+372 5677 9967

2020 © LEVEL UP
Privaatsuspoliitika

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.