loader image

Looking for a perfect match?

Tippkandidaadid 14 päeva jooksul

Meie eesmärk on aidata leida ja palgata just neid Talente, kes sobituvad Sinu ettevõtte vajaduste ning väärtustega – eesmärgiga edendada Sinu äri kiiret arengut. Meie tugevus seisneb Sulle sobivate Töötajate, Spetsialistide ja Juhtide üles leidmises ning tiimi meelitamises...

Miks level up?

Meelita ja palka parimaid Talente

Omame ülevaadet kogu Eesti tööjõuturust ja jõuame Sinu tööpakkumisega nii passiivse kui aktiivse tööotsijani.

Palka kiiresti

Aitame Sul leida töötajaid kiirelt ja efektiivselt läbi digilahenduste ja sotsiaalmeedia kanalite abil. Värbamistarkvara ning strateegilise värbamisprotsessi abil tuvastame kandidaate erinevates digikanalites.

Palka riskivabalt

Oleme pildis reaalajas mitmes värbamiskanalis korraga. Meie metoodika tagab kohese ja põhjaliku talentide otsingu meelitades Sulle rohkem kandidaate kui kunagi varem...

Palka läbipaistvalt

Tänu digivõrgustikule ja pidevalt kasvavale värbamisandmetele pakume oluliselt edukamat värbamislahendust, kui klassikalised värbamisagentuurid. Laiendame Sinu kandidaatide spektrit mitmekordselt.

Palka garantiiga

Väärtustame pikaajalisi suhteid! Meie meeskonna, partnerite ja töötajate vahel, tagades jätkusuutlikud personalilahendused, mis ulatuvad palju kaugemale esialgsest koostööst.

Kuidas värbamisagentuurina eristume?

Loominguline värbamisprotsess

Parimate talentide palkamine ja personaalse digitaalse lähenemise abil.

Ideaalse profiili määratlus

Viime läbi realistliku profiili analüüsi, määratledes koostöös ideaalse potentsiaalse kandidaadi persoona, et olla edukad Sinu soovitud positsiooni täitmisel.

Oleme Sinu edukas värbamise teejuht

Meie meeskond loob talendi palkamise strateegia. Anname täpse ülevaate Sinu organisatsioonist ja rollist, et olla värbamisel edukad.

Individuaalne lähenemine erinevate kanalite kaudu

Kasutades kohandatud strateegiaid, kõnetame Sinu potentsiaalset kandidaati viisil, millega ta kõige enam suhestub. Olles Sinu isikliku brändi saadikud, edastame tööandja brändi olemust turule autentsusega.

Teadmised Sinu värbamisandmetest

See tõhus lähenemisviis säästab mitte ainult aega ja ressursse, vaid toob Sulle ka ennenägematuid ja muljetavaldavaid tulemusi – iga seitsmes kandidaat saab tööpakkumise.

Talendi meelitamise protsessi läbiviimine

Kasutades värbamistarkvara, saame tuvastada Sulle kandidaate erinevatel platvormidel, mida nad sageli külastavad. See tehnoloogia paljastab ka kõige peidetumad talendid... Ületademe oma Kliendi ootusi ja traditsioonilisi inimvõimeid, tuvastades potentsiaalseid värbamiskandidaate, kes võivad jääda muul viisil märkamatuks.

Anname endast alati parima

Meie jaoks on oluline pikaajaliste suhete loomine, hõlmates nii meie meeskonda kui ka partnereid ning Sinu töökaaslasi. Rakendame tegevusi, et tagada personalilahenduste jätkusuutlikkus, pikendades oma garantiisid ka pärast värbamisetappi, et tagada järjepidevus ja stabiilsus.

Kristian Eding

Tulihingelise digitaalse turundusmaailma entusiastina on Kristian kirglik kõige suhtes, mis puudutab digitaalset palkamist. Loovuse ja analüütika oskusliku ühendamise abil on ta edukas pidevalt muutuvatel digiturunduse valdkonaas. Tehnoloogilisi innovatsiooni abil leaib ta ka kõige talendikamad tööturu kandidaadid Eesti tööturult üles…

kristian[ät]levelup.ee

Maia Vahtramäe

Maia on projektijuht, kellel on võime ja erakordne oskus inimkeskseks juhtimiseks. Maia on meister tugevate suhete loomisel. Loomuliku inimeste inimesena toob ta järjepidevalt oma meeskonnast välja parima, viies projektid edukalt lõpuni läbi sõbraliku koostöö ja vastastikuse arengu…

maia[ät]levelup.ee

tiim

Meie värbamis- ja turundustiim koosneb entusiastlikest ja motiveeritud noortest, kellel on laialdased teadmised, pikaajalised kogemused ja kirg oma töö vastu. Tänu tiimile saame oma Kliente põhjalikult nõustada ja toetada ning olla usaldusväärseks värbamispartneriks.

admin[ät]levelup.ee

Värbamisagentuur

Mida meie Kliendid meist räägivad

Meid on usaldanud sajad keskastme- ja tippjuhid, kes soovivad palgata tööturu parimaid Töötajaid ja Talente, et soodustada oma tiimi kiiret kasvu.

“Väga meeldiv ja lennukate ideedega meeskond. Koostöö sujus väga hästi ning oodatud tulemus suure värbamiskampaania raames oli kiirelt käes!”

janne-lõhmus-oselein
Janne Lõhmus-Oselein

– Stockmann

“Level upi värbamiskampaania abil saime oma väärtuspakkumise sihtida soovitud sihtgrupile ning seeläbi tööle meelitada parimad talendid.”

IMG_1509-300x300
Kadri Avloi

– Studioworks

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

Kati Annok

– A. Le Coq

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

Kristi Aasa

– Selver

“Koostöö Level upiga on olnud väga positiivne ja meeldiv! Tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias, mis oli hästi läbimõeldud ja ettevalmistatud, jõudsime väga lühikese ajaga õige ja soovitud sihtgrupini. Saime kampaania raames häid kontakte ja vajalikud ametikohad kiirelt täidetud. Meie ettepanekute ja soovidega arvestati ning pakuti konstruktiivseid lahendusi.”

0-300x300
Aljona Mändlo

– Skechers

“Eduka värbamise alus on eristumine ja soovitud kandidaatide sihtrühmale silma jäämine. Gamificationi kasutamine värbamises on suurepärane võimalus mängulisi lahendusi kasutades teistest erineda ja pakkuda talentidele põnevat kandideerimiskogemust. Minule meeldivad Level upi poolt koostatud professionaalsed ja kvaliteetsed lahendused kuna need aitavad tuua värsket vaadet Eesti värbamisturundusse!”

Helo_Tamme_palkamistoru_tooportaal_varbamine_mangustamine-1-300x300
Helo Tamme

– Eesti HR Selts

"Suutsime suunata oma väärtuspakkumise soovitud sihtgrupile ning meelitada seeläbi parimaid talente."

merlin-tõnis-levelup
Merlin Tõnis

– Prisma

"Tänu level up-ile saime kiiresti ligipääsu tööturu kandidaatidele ja täitsime kiiresti soovitud ametipositsioonid."

Greete Tomson

– Krausberg

“Saime tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias lühikese ajaga palju kontakte ja nii mõnegi uue kolleegi. Kampaania oli hästi läbimõeldud ja vastavalt meie tagasisidele õigele sihtgrupile suunatud. Kõik meie küsimused ja ettepanekud said väga kiire tagasiside.”

Krista Vihul

Lindström

Värbamisteenused

Jagame oma nõuandeid ja värbamiskogemusi

Broneeri 5-minutiline kõne ja saa teada, kas saame Sind värbamisel aidata...

Värbamine

 1. Kvaliteetsed kandidaadid
 2. Passiivsed ja aktiivsed kandidaadid
 3. Garantii
 4. Positiivne kandidaadi kogemus
 5. Esimesed kandidaadid hiljemalt 14 päeva jooksul
 6. Tööandja bränding
 7. Statistika ja turu ülevaade

Tööandja bränding

 1. Tööandja brändingu analüüs
 2. Brändi strateegia
 3. Brändi lugu ja väärtuspakkumine
 4. Igakuised tegevused
 5. Passiivsed kandidaadid
 6. Statistika ja turu ülevaade
 7. Tagasivaade koostööle

Massvärbamine

 1. Kõik kandidaadid ühes kohas
 2. Passiivsed ja aktiivsed kandidaadid
 3. Garantii
 4. Positiivne kandidaadi kogemus
 5. Esimesed kandidaadid hiljemalt 14 päeva jooksul
 6. Tööandja bränding
 7. Statistika ja turu ülevaade

Oleme missioonil muuta värbamine Sinu jaoks lihtsaks...

Meil on värbamisprotsess, mille abil võidad Kandidaatide südamed ja palkad sobivad just omale sobivad Talendid. Meie värbamislahenduse abil käib tehnoloogiaalase idufirma kiirus käsikäes juhtide kõrgete palkamise standarditega. Avasta tee oma ideaalse Talendi otsimise ja sobitumiseni meie kokkuvõtliku kuueastmelise värbamismeetodi abil...

Oleme Eesti suurima digimeedia kanalite valikuga esindaja värbamisel

Meie kanalites on esindatud kõik suuremad digimeedia kanalid nagu näiteks: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Microsoft Ads, Google Ads, TikTok, Reddit, Snapchat, Youtube jne.

Missioon

Kasutades digitehnoloogiaid, tehisintellekti ja andmeanalüütika võimsust, tagab level up esmaklassilised töötajate ja juhtide personaliotsinguid, viies ettevõtted ja talendid optimaalse sobivuseni.

Visioon

Ühendades inimesed ja ettevõtted ühise eesmärgiga, oleme digitaalse Talendi hankimise tuleviku eestvedajad.

Meie

Oleme innukad digiturunduse entusiastid. Aitame ühendada teid inimestega, kes armastavad seda, mida nad teevad, usuvad sellesse, mida teete teie ning põhiline – sobivad nagu valatult teie meeskonda. Meie missioon on muuta kogu värbamisprotsess inimesekeskseks. Meie digilahendused aitavad Sul olla tööpakkumisega pildis kanalites, kus on tuhandeid potentsiaalseid kandidaate.

Protsess

Auhinnatud värbamisprotsess. Investeerime tootearendusse, et tehnoloogia ja turunduse abil muuta palkamisprotsess mugavamaks nii värbajale kui kandideerijale. Oleme järeleandmatud, mis puudutab värbamise ja palkamise innovatsiooni. Investeerime pidevalt tootearendusse, et tehnoloogia ja turunduse abil muuta palkamisprotsess mugavamaks nii värbajale kui kandideerijale.

Populaarsed küsimused kohtumisel

Meie hinnamudel põhineb meie andmetel ja arvutatakse projektipõhiselt ning ei ole seotud edukuse määraga, pakkudes kulutõhusat alternatiivi traditsioonilistele värbamisagentuuri teenustele. Koostööpakkumise hind sõltub rolli keerukusest ja soovitud kandidaatide arvust.

Projekti alguses väljastatakse esialgne arve, mis moodustab 50% kogusummast. Järele jäänud 50% suurune arve esitatakse pärast seda, kui kandidaadid on ametlikult kandideerinud ning värbamise periood lõppenud.

Me oleme uhked oma paindlikku ja mitmekülgse värbamisoskuse üle. Olenemata sellest, millist rolli soovid täita, olgu see spetsiifiline tööstusharu nišš või kõrgtasemel juhtivtöötaja positsioon, omame ekspertiisi, et leida Sinu ettevõttele õige talent. Olenemata asukohast või ajakavast, oleme pühendunud Sinu värbamisvajaduste täitmisele, tagades, et leiame ideaalse kandidaadi alati ja igal ajal, kui teda vajad.

Kui palgatud kandidaat lahkub ametikohalt või ei ole sobiv, loome uue strateegia, et leida uus töötaja. Meie meeskond implementeerib uue värbamisstrateegia ning teeb intensiivset tööd, et leida Sulle uusi sobivaid kandidaate. Meie pühendumus on pikaajalisele koostööle, sest püüame olla mitte ainult värbamisagentuur, vaid strateegilised värbamispartnerid Sinu tiimile. Oleme pühendunud tagama, et Sinu personalivajadused oleksid täidetud kiirelt ja tõhusalt, olenemata olukorrast.

Valides erineva hinnakujunduse strateegia, saame oma Klientidele pakkuda kulutõhusamaid värbamislahendusi. See lähenemine võimaldab meil pakkuda kvaliteetseid värbamisteenuseid madalama hinnaga, mis lõppkokkuvõttes toob suuremad säästud meie klientidele.

Õnneks juhtub selline olukord väga harva, kui meie värbamisprotsessi täpselt järgitakse, siis risk on minimaalne. Ainsaks võimalikuks olukorraks, kus kandidaati ei leita, on nõudluse ja pakkumise mittesobivus. See viitab tavaliselt sellele, et soovitud kandidaadi profiil ületab pakutavat palgataset või tööandja brändi atraktiivsust.

Me säilitame alati Sinuga koostöös läbipaistvuse ja täidame eeldused ning ootused. Turu kõikumised võivad samuti mõjutada värbamisprotsessi. Kuid kui oled avatud jooksvalt kohanduma turu tegelikkusega ja leidma praktiliselt saavutatavaid lahendusi olukorrale, oleme kindlad oma võimes aidata Sul alati leida väärtusliku töötaja.

Broneeri 5-minutiline kõne ja saa teada, kas saame Sind värbamisel aidata...

Värbamisvaldkonnas ei vaja Sa veel üht jargooni loopivat konsultanti. Sa vajad hoopis kasvupartnerit, kes on valmis peadpidi sukelduma ja lahendama Sinu värbamisega seotud väljakutseid. Et oma värbamisprotsessi järgmisele tasemele viia, ära kõhkle meie poole pöördumast. Oleme alati siin ja valmis Sind aitama!

Asukoht

Narva mnt. 38 , Tallinn

E-post

admin@levelup.ee

Telefon

+372 5677 9967

Vii läbi tööintervjuusid nagu proff!

Lae alla tasuta e-raamat “INTERVJUEERIMISE KUNST”

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.