loader image
Recruitment Agency level up logo

Võimalus jõuda 1 000 000 potentsiaalse kandidaadini Eestis

Level up – digitaalne värbamisagentuur

värbamine

Kuidas kõlab võimalus jõuda ligi 1 000 000 potentsiaalse kandidaadini Eestis? Või soovid värvata inimesi hoopis välismaalt? Mõlemad võimalused on Sulle hõlpsasti kättesaadavad, kui värbad Level upi abiga. 

Meiega värvates on Sul võimalik jagada oma värbamissõnumit tervelt 1 000 000 Eestis elava inimesega, sest just nii paljud Eestimaal resideeruvad inimesed kasutavad sotsiaalmeediat.

Miks värvata just läbi sotsiaalmeedia? Sest nii on Sul võimalus jõuda kõigi potentsiaalsete kandidaatideni.

Tööotsijad jagunevad laias laastus kaheks – aktiivseteks ja passiivseteks. Esimesed on võtnud omale kindlaks eesmärgiks uus töökoht leida ning tegutsevad tegutsevad selle nimel aktiivselt. Nad külastavad igapäevaselt üht või mitut tööportaali ning surfavad ettevõtete karjäärilehel, esitavad kandideerimisavaldusi ja kirjutavad kaaskirju. Nendeni on ka läbi tööportaalide väga lihtne jõuda. Ent kahjuks on neid vaid väga väike osa kõigist potentsiaalsetest kandidaatidest, kelleni Sa võiksid jõuda.

Teine ja oluliselt suurem tööotsijate rühm on passiivsed kandidaadid. Need on inimesed, kellel on suure tõenäosusega juba töö olemas, ent uue ja põnevama pakkumise leidmisel oleksid nad kindlasti huvitatud ka töökoha vahetamisest. Nemad külastavad tööportaale pigem üsna juhuslikult, seega nendeni pole lootust seal jõuda. 

Küll aga kasutavad nii aktiivsed kui passiivsed kandidaadid sotsiaalmeediat, mistõttu ongi tegemist niivõrd geniaalse värbamistööriistaga. Sotsiaalmeedias töökuulutust jagades on Sul võimalik saada ka nende inimeste tähelepanu, kes parasjagu tööd ei otsi. See annab Sulle aga oluliselt laiema valiku potentsiaalseid kandidaate, kellele oma värbamissõnumit sihtida. See omakorda toob kordades suurema arvu kandideerimisavaldusi, kui tuleks Sulle vaid tööportaalides kuulutades. 

Lisaks on sotsiaalmeedias lihtsam üles leida ka inimesed, kel on just Sulle vajalikud demograafilised näitajad või huvid. On vast iga värbaja kokku puutunud olukorraga, kus tööportaalis kuulutust jagades esitavad kandideerimisavaldusi ka inimesed, kes pole kohale piisavalt kvalifitseeritud, elavad liiga kaugel jm. Seega saad sotsiaalmeedia abil värvates tõsta nii oma värbamise kvaliteeti kui kvantiteeti ning jõuda nii aktiivsete kui passiivsete kandidaatideni. 

Sotsiaalmeedias värbamisel tuleb Sulle appi Level up. Uuri meie teenuste kohta lähemalt siit

Kui tunned, et vajaksid ka abi enda palkamisprotsessi parendamiseks, siis võta meiega ühendust ning tutvustame Sulle lähemalt Level up palkamistoru.

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

 Kati Annok (A. Le Coq)

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

– Kristi Aasa (Selver)

“Saime tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias lühikese ajaga palju kontakte ja nii mõnegi uue kolleegi. Kampaania oli hästi läbimõeldud ja vastavalt meie tagasisidele õigele sihtgrupile suunatud. Kõik meie küsimused ja ettepanekud said väga kiire tagasiside.”

 Krista Vihul (Lindström)

A. Lauteri 5, Tallinn, Eesti
Maakri 25, Tallinn, Eesti

admin@levelup.ee
+372 5677 9967

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.