loader image
Recruitment Agency level up logo

Meiega palkad

kiirelt efektiivselt tulemuslikult

Usume, et sotsiaalmeedia on võtmetööriist töötajate leidmiseks ja tööandjabrändingu tugevdamiseks.

palkamine

Mida me teeme?

Viime läbi värbamiskampaania sotsiaalmeedia platvormidel, et leida vajalikud kandidaadid Sinu ettevõtte poolt pakutud ametikohale.

Protsess on lihtne
– püüame potentsiaalsed kandidaadid kinni sotsiaalmeediast, tutvustame neile tööpakkumist ning Sina valid kandidaatide avalduste seast välja parimad.

Mobiilisõbralik kandideerimisleht

Rohkem kui 80% kandidaatidest teevad oma esimese sooviavalduse töökohale meie poolt läbiviidud värbamiskampaaniates läbi nutitelefoni. Oleme optimeerinud maandumislehe kandideerimiseks just mobiilseadmetes.

Minimalistlik ja lihtne ülesehitus tagab selle, et huviline saab mugavalt kandideerida soovitud töökohale vaid loetud minutitega ka mobiilist.

tule tööle

Võti õigete kandidaatideni

Teame, kuidas jõuda Sinu ettevõtte soovitud sihtgrupini. Kasutame selleks sotsiaalmeedia platvorme Facebook, Instagram ja LinkedIn.

Me ei oota, et kandidaadid tuleksid meie juurde, vaid teeme esimese sammu nende püüdmiseks ise!

Kasutame kandidaatide leidmiseks sotsiaalmeedia platvorme, kus on aktiivseid kasutajaid rohkem kui tööportaalides.

Sotsiaalmeedia reklaamide abil jõuame Sinu tööpakkumisega soovitud sihtgrupini.

Meie kliendid on rahul! Loe edulugude ja soovituste kohta lähemalt siin.

Teenused

Värbamiskampaania
kandideerimislehega

Toome sotsiaalmeedia reklaamide abil potentsiaalsed kandidaadid kandideerimislehele, kus tutvustame Sinu ettevõtet ja tööpakkumist.

Digitaalne sihtotsing

Level up aitab luua efektiivse automatiseeritud värbamisprotsessi, millega võidad sihtgrupi südamed ja palkad soovitud talendid.

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

 Kati Annok (A. Le Coq)

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

– Kristi Aasa (Selver)

“Saime tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias lühikese ajaga palju kontakte ja nii mõnegi uue kolleegi. Kampaania oli hästi läbimõeldud ja vastavalt meie tagasisidele õigele sihtgrupile suunatud. Kõik meie küsimused ja ettepanekud said väga kiire tagasiside.”

 Krista Vihul (Lindström)

Nutikas värbamine

Kuidas leida, ligi meelitada ja palgata parimaid ning võimekamaid töötajaid.

Kontakt

LVL UP OÜ

A. Lauteri 5, Tallinn

+372 5677 9967

2019 © LEVEL UP
Privaatsuspoliitika

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.