loader image
Recruitment Agency level up logo

Värbamiskampaania ja tööandja brändingu fotograafia?

Tööandja brändi organisatsioonist väljapoole kuvamine värbamiskampaania abil tõstab töötajate lojaalsust ning aitab tööle meelitada tööturu parimad talendid…

 

Miks luua tööandjafotosid, tiimipilte või ametiportreesid värbamiskampaania tarvis?

Bränding on midagi palju enamat, kui kirjastiil, brändivärvid ja logod. Ettevõtte visuaalne identiteet koosneb erinevatest elementidest, sealhulgas tööandja brändingu fotograafiast… See võimaldab eristada tööandjat konkurentidest, luues kaubamärgile ainulaadse ja äratuntava identiteedi.

Loome Sinu organisatsioonile professionaalsed ning loomingulised ametiportreed või tööandja brändingu fotod, mida saad värbamiskampaania abil soovitud sihtgrupi kõnetada.

Töötajate brändingu ja värbamiskampaania pildid on iga organisatsiooni strateegia jaoks kohustuslikud – need tõstavad mainet ja aitavad Sul tööle meelitada uusi talendikaid töötajaid. Lisaks võivad tööandja fotograafia vähendada oluliselt Sinu organisatsiooni või ettevõtte värbamiskulusid…

 

Ametiportreed ja töötajate pildistamine

Tugev tööandja brändingu strateegia on ettevõtte värbamispüüdluste jaoks kriitilise tähtsusega. Esimene samm on tööandja kultuuri analüüsimise teel kindlaks teha, milliseid ainulaadsed omadused Sinu organisatsiooni konkurentidest eristavad.

 

Kontori-, tööandja-, ürituste-, tiimifotod

Töötajate meelitamiseks ei piisa toretsevast töökuulutustest või karjäärilehest, sest tänapäeva konkurentsitihedas tööandjate keskkonnas on vaja teha midagi palju loomingulisemat. Sinu kuvandit peaksid tõstma hoopis visuaalne identiteet ja läbipaistvus tööandjana. Meie eesmärk on teha värbamine Sinu jaoks võimalikult lihtsaks! 

 

Fotosessioon

 

Fotostuudio

 

Konsultatsioon

 

Järeltöötlus

 

Meigiteenus

Veebigalerii loomine

 

Soovid lisainfot?
Jäta allolevasse lahtrisse enda kontakttelefon ning võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel…

 

värbamisagentuuri-kliendid

Kui soovid tutvuda ka värbamiskampaania teenusega, siis kliki siia.

 

2023 © LEVEL UP
Privaatsuspoliitika

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.