loader image

Tööandja bränding ja atraktiivsed tööandjad

Picture of Riste Lehari

Riste Lehari

Eesti Atraktiivsemad Tööandjad, Top Employer Estonia, Eesti Ihalduväärseimad Tööandjad, Employers of the Year…

Eesti tööportaalide küsitlused on läbi saamas, nagu juba ilmselt tead, siis inimestena kipume tihti tunnustust jagama neile, kes on juba niikuinii eelisseisus…. Nii, et ÄRA MURETSE, kui Sa juhuslikult sel aastal veel parimate ning esimeste sekka ei pääsenud! 🙂 

Värbamine võib tõesti tunduda väga keeruline maailmas, kus tööportaalid aitavad Top 5, Top 10 edetabelites parimatel tööandjatel veelgi rohkem silma paista. Tekib küsimus, kuidas olla atraktiivne tööandja väikese ettevõttena? Või idufirmana? Või lihtsalt organisatsioonina, kes nimekirja ei mahtunud?

 

FUN FACT: Level up-i statistika näitab, et mitmed väiksemad firmad ja start-upid on tegelikkuses ihaldusväärsemad tööandjad, kui tööportaalide erinevates edetabelites olevad ettevõtted… see võib tunduda VASTUOLULINE, ma tean! 

Asi on selles, et suured tööportaalid keskenduvad pigem makronäitajatele ning on sageli eelhäälestatud suur-ettevõtete toetamisele. 

Oleme näinud edetabelites ihaldusväärseimate ettevõttena figureerivate firmade värbamisandmeid… mis on tööturu keskmisest lausa 10x! kallimad… Ja seda nii juhtide kui ka spetsialistide puhul. 

 

Kui tunned, et Sinu organisatsioon ei olnud sellel aastal piisavalt atraktiivne tööandja ja seda ebaõiglaselt, siis pole hullu – aitame Sul oma tööandja brändi fookusesse tõsta.

Level up EI TEE VAHET, kas oled suur või väike… alustav start-upper või vana tegija… Aitame Sul olla atraktiivne tööandja ja silma paista väike-ettevõttena, idufirmana, korporatsioonina ning võita konkurentsieelis kandideerides oma valdkonnas ja oma nišis… 

Level upi missioon on muuta ettevõtete tulemusi, kes on ebaõiglaselt varju jäänud ja kes päriselt talendi püüdmisel abi vajavad… Soovime oma klientidele alati pakkuda paremaid värbamistulemusi, ja isegi veel paremaid kui kõige atraktiivsematel tööandjatel… 🙂

Keskendume oma protsessis Sinu jaoks sobivaima kandidaadi välja selgitamisele, mitte igasuguste kandidaatide püüdmisele keskkonnas, kus konkurentsieelis on Sinu kahjuks. 

Aga mis Sina arvad: kas atraktiivne tööandja näitab tegelikku seisu turul või on see kallutatud suurtegijate ja tööportaalide kasuks?

 

Level up digitaalne värbamisagentuur ja uudne värbamistarkvara aitab sul leida oma ettevõttesse kõige paremad talendid, tehes seda personaliseeritud, ent digitaalsel ja mugaval viisil. Uuri lähemalt siit

 

Facebook
LinkedIn

Palka omale sobivad töötajad värbamiskampaania või digitaalse sihtotsingu abil

2020 © LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.