loader image

Personalivaldkonna trendid 2023. aastaks 🌐

Picture of Riste Lehari

Riste Lehari

2023. aastasse jõudes areneb igapäevane töökoht jätkuvalt vastavalt töötajate muutuvatele nõudmistele ja COVID-19 jätkuvale mõjule. Eelkõige võime oodata jätkuvat soovi kaugtöövõimaluste järele, vaikse loobumise ja läbipõlemise sagenemist ning üha suuremat rõhku teatud hüvedele.

 

1. Kaugtöö jääb paljude töötajate jaoks oluliseks prioriteediks. 59% tõenäolisemalt valivad tööandja, kes pakub kaugtööd. Isegi nendest töötajatest, kes on nõus kontorisse minema, soovib 55% vähemalt kolme päeva nädalas kaugtööd teha. Ettevõtetel, kes ei suuda pakkuda kaugtöövõimalusi, võib olla raskusi tipptalentide meelitamise ja hoidmisega.

 

2. Töötajate kaasamine ja hoidmine on tuleval aastal otsustava tähtsusega, kuna vaikne loobumine ja läbipõlemine muutuvad üha levinumaks. Nende probleemidega võitlemiseks peavad ettevõtted oma kaasamis- ja säilitamisstrateegiad ümber hindama ning kaaluma suuremat arvu kohustuslikke palgaga puhkuse päevi.

 

3. Hüvitised muutuvad tööle kandideerijate jaoks üha olulisemaks, kusjuures teatud hüved, nagu vaimne tervis ja õppelaenu tagasimaksmine muutuvad paljude jaoks määrava tähtsusega teguriteks töökoha valikul. 86% töötajatest väitib, et kui tööandja aitaks õppelaenu tagasi maksta oleksid nad nõus ettevõttele pühenduma 5 aastaks. 2023. aastal peavad ettevõtted tipptalentide meelitamiseks ja hoidmiseks pakkuma tavalistest hüvitistest midagi enamat. 

 

Level up digitaalne värbamisagentuur ja uudne värbamistarkvara aitab sul leida oma ettevõttesse kõige paremad talendid, tehes seda personaliseeritud, ent digitaalsel ja mugaval viisil. Uuri lähemalt siit

Facebook
LinkedIn

Palka omale sobivad töötajad värbamiskampaania või digitaalse sihtotsingu abil

2020 © LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.