loader image

KOOS MUUDAME TÖÖMAAILMA!

Töötukassa infosüsteemide osakonnas töötab 17 oma ala asjatundjat. Meil on nii mehi kui naisi, nii noori kui vanu. Igaüks neist teab, milline on tema töö mõju ühiskonnale.

Töötukassa infosüsteemidel on suur mõju ühiskonnale – peame tagama, et ca 250 000 kliendile oleks tagatud igapäevane klienditeenindus ja erinevate teenuste kättesaadavus, sh makstakse õigeaegselt välja neile määratud erinevad toetused ja hüvitised. Üle 900-le töötajale peab olema igapäevaselt tagatud tõrgeteta töö meie erinevate infosüsteemidega. Teeme koostööd mitmete suurte Eesti arendusfirmadega ning kokku on töötukassale tehtavate arendustöödega seotud rohkem kui 70 arendajat erinevatest ettevõtetest. Meil on kõigeks selleks olemas vajalikud ressursid, kuid vajame veel juurde oma ala eksperte, kes soovivad e-riiki ja maailma muuta.

VABAD POSITSIOONID

Infosüsteemide arendusjuht

Arendusjuhi roll on juhtida ja koordineerida töötukassas tarkvaraarenduse projekte. Tema ülesandeks on ühendada omavahel tervikuks majasisese tellija soovid ja tehnoloogia, otsides ja pakkudes lahendusi leidmaks optimaalse kesktee tehniliste ja äriliste nõuete vahel. IS arendusjuht on vahelüliks töötukassa sisese tellija ja majavälise arendusmeeskonna ning kasutajate vahel.

Infosüsteemide analüütik

Infosüsteemide analüütik on osa meeskonnast, mille ülesandeks on luua uusi ja kaasaegseid infosüsteeme. Analüütik kirjeldab ja analüüsib äriprotsessi, koostab lähteülesande ja kaardistab nõuded, osaleb agiilses arendusprotsessis tellija meeskonnas, kontrollib testimisülesandeid ja osaleb vastuvõtutestimises. Teeb koostööd äripoole, arendusmeeskonna ja kasutajatega.

IT administraator

IT administraatori peamisteks tööülesanneteks on varunduse, erinevate teenuste ja võrguseadmete haldamine. Lisaks sellele seadistab administraator tööle uusi süsteeme, ning aitab kaasa keeruliste tehniliste tõrgete kõrvaldamisele.

Meie juures ümbritseb Sind oma ala ekspertidest koosnev kokkuhoidev meeskond ja kaasaegne töökeskkond, kust ei puudu ka nutikad lahendused.

Võimalus teha tähendusega tööd

Sinu ülesanne on hoida töökorras süsteeme, mida Su kolleegid tööotsijate aitamiseks kasutavad ning seeläbi oled osa suurest protsessist, mis muudab inimeste elusid positiivses võtmes.

Huvitavad tööülesanded ja paindlik tööaeg

Sinu töö on mitmekülgne ning sisaldab peale IT-süsteemide korrashoiu ka pidevalt siseklientidega suhtlemist. Samuti saad soovi korral valida, kas töötad kodust või kontorist.

Aktiivne tugimeeskond ja ruumi areneda

Sinu töökaaslased on oma ala asjatundjad, kes võtavad Sind kiiresti omaks ning tekitavad sooja koduse tunde.

"Töötukassa IT-valdkond on väga lai ja hõlmab keerukaid infosüsteeme, mille arendamiseks ja protsesside automatiseerimiseks kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid. Töö selles valdkonnas pakub väljakutseid ja võimalust läbi pideva enesearendamise panustada ühiskonna heaollu ja enese arengusse."
Oliver Närep
IT osakonna juhataja

Läheme koos lahingusse

Võitleme ühise eesmärgi nimel

Tähistame ühiselt saavutusi

Tunnustame parimaid

Meie visioon on olla parim ja teisi innustav tööturu organisatsioon Eestis ja Euroopas.

Lisaküsimuste korral kirjuta: kerstin.piik@tootukassa.ee

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.