loader image

Kuidas saada värbajast superkangelaseks?

Kas sooviksid personalijuhi, värbaja või ettevõtjana kõnetada olulisi kandidaate, käia ajaga kaasas, analüüsida statistika abil tulemusi, arendada endas psühholoogilisi oskusi, ületada kõik ootused ja viia värbamine oma ettevõttes uuele tasemele? Värbaja supervõimed omandanuna ei ole tegu enam sugugi võimatu missiooniga. Level upi abiga võid sinagi superkangelaseks saada! 

 

Nähtamatusest ja üleloomulikust füüsilisest jõust värbamisel kasu pole, kuid milliseid supervõimeid vajab värbaja? Loe edasi ja saa teada!

Välk

Välk annab sulle superkiiruse. Level upi lahenduste abil saad välja töötada tõhusa värbamisprotsessi, mis hoiab kokku ettevõtte ja sinu aega. Unusta mured selle pärast, kuidas kandidaate saada, sest meie värbamismudel teeb selle ära sinu eest. Välguna omandad ka võime kiirendada kandidaatide valimisprotsessi. Nii leiad kandidaate kiiremini ja rohkem kui eales varem. 

Copycat

Copycat annab sulle kopeerimisvõime. Oled tööpakkumisega nähtaval kõikides kanalites ja korraga. Level upi värbamismudeli abiga oled nähtav just nendes kanalites, kus potentsiaalsed kandidaadid aega veedavad ning superdetektiivi kombel leiab su tööpakkumine sotsiaalmeediast üles nii aktiivsed kui passiivsed kandidaadid. Sinu värbamissoovid on edukalt kopeeritavad ka eri riikidesse, maakondadesse, linnadesse või linnaosadesse. Ainus piirang on sinu kujutlusvõime!

Superanalüütik

Level upi värbamislahendused annavad sulle superanalüütilise ülevaate kõigest, mida vajad. Selle võime abil saad näiteks teada kui palju potentsiaalseid kandidaate on peidus sinu linnas, maakonnas või riigis. Sul tekib võime värbamisprotsess faktidele üles ehitada ning seetõttu muutub iga uus värbamine kiiremaks ja loogilisemaks. Unusta hiromandid ja pendlimehed, sinu uuteks abimeesteks on täpsed faktid ja statistika, mis teevad sinust superanalüütiku.

Mõtetelugeja

Level upi abiga omandad mõtete lugemise võime ning sinu tööpakkumine jääb sihtmärkidele silma superloovusega. Mõtete lugemise võime abil tead täpselt, kuidas vajalikku huvigruppi kõnetada. Lisaks superloovusele aitame sul ka välja selgitada, millise profiiliga kandidaatidega on tegu. Koostöös Level upiga saad kandidaatide kohta lisainformatsiooni, mida nende CV sulle ei avalda. Mõtetelugeja tutvub talendi, mitte CV-ga. 

Supersihtija

Üks asi on olla nähtaval kõikjal korraga, teine asi on teha seda ka efektiivselt. Värbamise superkangelasena on sul oskus teha mõlemat. Supersihtijana saad omale võimed täpsete sihtgruppide loomiseks. Tänu sellele jõuab reklaamsõnum ainult õigele huvigrupile, kes on töökohale kandideerimisest huvitatud ning seega on ressursikadu minimaalne. Supersihtijana saad teadmised kandidaatide omadustest ning oskad sihtida reklaame asukoha ja huvide põhiselt. Kirsiks tordil annavad supervõimed sulle ka oskuse saata kandidaatidele efektiivseid tööpakkumiste meeldetuletusi järelturunduse abil.

Kokkuvõtteks saame öelda, et superkangelane on nutikas, loov ja suurepäraseid tulemusi saavutav värbaja. Kui ka sinul on soov hakata värbama nagu superkangelane, võta meiega ühendust juba täna! 

 

Soovid ühineda värbajatest superkangelastega?​

Facebook
LinkedIn

Värba omale sobivad talendid värbamiskampaania abil

2019 © LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.