loader image

Otsime poepidajat

Otsime T-Shirt Store tiimi inimest, kellele meeldib teha asju omaenda kätega ning kes tuleb toime ka arvuti kasutamisega.

Pakume Sulle

Paindlikku tööaega

Põhipalka + tulemustasu

Põhjalikku väljaõpet kujundusprogrammide kasutamiseks

Soodustusi kõikide meie grupi poodides

Võimalust arendada oma karjääri grupi ettevõtetes

Keda me otsime?

Ootame endi keskele inimest, kellele meeldib oma kätega luua ja sellega valmistada rõõmu ka klientidele. Meile meeldivad erilised inimesed, kes oskavad näha väärtust oma loomingus ning soovivad töötada keskkonnas, kus iga tehing on kordumatu.

Sinu tööülesanneteks on kaupade/teenuste valmistamine ja müümine, klientide nõustamine kauba ja teenuse osas, väljapanekute eest hoolitsemine, kauba tellimine, inventuuride tegemine ja aruandluse koostamine.

Ootame kandidaate, kes tulevad toime arvuti kasutamisega, on õpihimulised. Pakume ka võimalust töötada osalise koormusega (näiteks kooli kõrvalt). Varasem töökogemus pole oluline – saad meie poolt vajaliku väljaõppe, et särada oma rollis.

Oma töös hakkad kasutama programme Excel, Outlook, Directo, Cut Studio ja Photoshop – saad meie poolt põhjaliku koolituse!

Kandideerimise lõpuni on jäänud

päeva
tundi
minutit
sekundit

Lisainfo: cv@fifaa.eu

FIFAA on rahvusvaheline moe-, sporditoodete edasimüüja, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Reklaam- ja ärikinkide tootja asutati Fifaa AS asutati 1993. aastal Eestis. Ettevõte kasvas kiiresti ja arenes teistesse piirkondadesse ja ärivaldkondadesse, mis hõlmasid spordi- ja elustiilikaupade levitamist. 

Täna haldab FIFAA Group 40 moe-, aksessuaaride ja spordikaupade kauplust Balti riikides ja Soomes. Grupi ettevõtetes ja kauplustes töötab üle 250 inimese

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.