loader image

Otsime kollektiivi

müügiinseneri

Ettevõttest

Saku Metall on 1991. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Töötame ettevõttes põhimõtetega – pidev tehnoloogia täiendamine, protsesside täiustamine ja töötajate arendamine. See võimaldab meil rahuldada eri tööstusvaldkondade ettevõtete spetsiifilisi vajadusi, tagada kiired ja õigeaegsed tarned ning toodete ja teenuste kõrge kvaliteedi.

Meie jaoks on oluline, et:

Sinu tööülesanded:

Antud positsioon on Saku Metall-i Allhanke Tehases, kus töötab 150 oma ala tippspetsialisti. Allhanke Tehase kaasaegne töökeskkond asub 10 000 m2 pindalal. Metalli töötlemiseks kasutame vaid tipptehnoloogiaid. Ekspordime oma toodangut 8 riiki üle Euroopa.

Meie jaoks on oluline, et kõik võimalused arenguks ja eneseteostuseks oleks tagatud, saad valida ise erialased koolitused, mis toetavad just Sinu erialast arengut. Samuti osaled meiega rahvusvahelistes projektides, läbi mille panustad Eesti ekspordivõimekusse.

Oleme meeskonnana toetavad ja võtame koos palju ette. Samuti peame meeles tähtsaid sündmusi Sinu isiklikus elus. Toetame ka Sinu tervislikku eluviisi.

Pakume Sulle ja Sinu tööle personaliseeritud palka.

Lisaküsimuste korral kirjuta: vladimir.saroi@sakumetall.ee

Konkursi lõpuni on:

päeva
tundi
minutit
sekundit

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.