loader image

Tule meile teenindajaks

Otsime inimesi, kes armastavad head toitu ja kellele meeldib suhelda! 🌭

Tallinn, Harjumaa

Tere, meie oleme R-Kiosk!

Me tekitame kiire elutempoga linnainimestele aega juurde, et nad ei peaks iga päev oma töö ja vaba aega erinevate kaupluste ja söögikohtade peale kulutama.

Klienditeenindaja päev R-Kioskis

Start

Tavaline töö R-Kioski mugavuspoes saab stardi varahommikul. Selleks et pakkuda hommikul tööle või kooli ruttavatele klientidele mugavalt teele kaasa ergutavat kohvi või hommikust saiakest, on vaja teha ettevalmistusi: kohvimasinasse valada värske piim, panna ahju kerkima maitsvad croissant’id ja pirukad.

Hommik

Hommikune R-Kiosk tänavanurgal või kaubanduskeskuses on kui kodune pagarikoda, mile imeliselt värske lõhn ulatub tänavatele, koridoridesse ja ootesaalidesse. hommikul saabuvad mugavuspoodi  ka värsked ajalehed, mis leiavad koha leheriiulitel.

Lõuna

Lõunapausil soovivad inimesed tihti toekamat einet. Ja just seepärast on meie klienditeenindajad ka osavad toidumeistrid! Õnneks ei nõua toidumeistriks saamine suurt jõupingutust, sest kõik meie kuumad toidud valmivad kiirelt ahjus või grillil. Kui järgida mõningaid lihtsaid nippe, ongi tulemuseks maitsev eine.

Püsikliendid

Just see kutsub kliente meie juurde ikka ja jälle tagasi! Pole siis ime, et nii mõnigi R-Kioski poodnik tunneb oma püsikliente nimepidi ning ilma täpsustamata on kliendi lemmiktoit juba letil või kohv topsis.

Naeratus

Kassas toimetades ja klientidega suheldes tiksuvad töötunnid mõnikord mööda märkamatu kiirusega. Meie klienditeenindajatel on suurepärane võimalus muuta väikepoodi külastava inimese tuju heaks: soe naeratus, kiire vestlus ja head soovid teele kaasa teevad mõnikord rohkem ära kui maailma parim maiuspala.

Uus kaup

Veidi on vaja korrastada ka ladu ja riiuleid, näiteks tuleb tuua müügisaali külmkappidesse külmi jooke ja vaadata üle snäkiriiulid. On tähtis, et kapid, riiulid ja väljapanekud oleksid alati kenasti kaupa täis.

Planeerimine

Päeva teises pooles on aeg teha plaane järgmiseks päevaks. Et ka uuel tööpäeval oleks riiulid kaupa täis, on vaja laost tellimusi teha. Uued tehnilised lahendused teevad selle eriti lihtsaks: puldiga saab vajaminevad tooted kähku sisse piiksutada ja need ongi automaatselt tellitud.

Õhtu

Õhtu saabudes külastavad meie mugavuspoode inimesed, kes soovivad haarata koju kaasa midagi maitsvat õhtusöögiks. Meie klient enamjaolt kiirustab kas tööle või koju. Ja meie tahame oma kliendi jaoks olemas olla, et pakkuda talle suurepärase valmistoitude valikuga rohkem vabadust ja aega tegeleda olulisemate teemadega, sest, olgem ausad, elus on sageli tähtsamaid asju kui järjekorras seismine või köögis vaaritamine.

Ootame Sind liituma R-Kioski perega!

Armastad head toitu ja sulle meeldib suhelda?

Oled nutiteadlik ja lööd julgelt kaasa uutes projektides?

Tahad ise otsustada ja käe külge panna mugavuspoe kiires arengus?

Sulle sobib paindlik tööaeg (ka kooli kõrvalt) ja kindel tööandja?

R-Kioskis ootab Sind

Me teeme väärikat tööd – hoolitseme klientide kõhutäie ja hea tuju eest!

Lisaküsimuste korral kirjuta/helista:

personal@rkiosk.ee

+372 5475 0600

Katriin Rebeca Selirand

R-Kiosk on pere-ettevõte. Nagu peres ikka, siin hoolitakse rohkem.

“Hoolimine on väga suur sõna. Kõige tähtsam, ma arvan! Ehk ainult armastus on veel tähtsam ja õnneks ei saa temagi olla ilma hoolimiseta. R-Kioski rahvas on minu jaoks teine pere, kellega veedan oma päevast rohkem aega kui omaenda perega. Märke hoolimisest kohtan selles suures peres igal sammul. On tuhandeid rõõme ja ka muresid, mis minuni jõuavad ja tore on tõdeda, et alati keegi aitab! Keegi annab nõu, ulatab abikäe, patsutab õlale, rõõmustab meiega koos ja toetab kui vaja! Kõige tähtsam on hoolida! Hoolida iseendast, oma ajast, lähedastest ja jäljest, mille jätad.”

– Tiia Ilves, R-Kioski tegevjuht

Kandideerimiseks on aega jäänud:

päeva
tundi
minutit
sekundit

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.