loader image

Privaatsustingimused

 

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE TINGIMUSED

 

Veebipoe Level up CV – levelup.ee/cv isikuandmete vastutav töötleja on LVL UP OÜ (registrikood 12728014) asukohaga A. Lauteri 5-1, 10114 Tallinn, tel (+372) 5677 9967  ja e-kiri admin@levelup.ee.

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta Klientide privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad Kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 
Milliseid isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmed on andmed, mida Level up CV – levelup.ee/cv kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

Isikuandmete kogumine võib toimuda Kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

  • Kontaktandmete (sh Teie nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel
  • Isikuandmete (sh sugu, vanus, cv) esitamisel meie veebilehel
  • Veebilehe kasutamisel Kliendi küpsiste (cookies) kaudu
  • Ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes (e-pood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja cv-d)


Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse Kliendi tellimuste haldamiseks ja teenuse edastamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, teenus, kogus, Kliendi ja CV andmeid) kasutatakse ostetud teenuste pakkumiseks, ülevaate koostamiseks ning Kliendi eelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse Kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, Kliendi nimi töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.


Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub Kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).


Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe Klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ning Kliendi probleemide lahendamiseks. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.


Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning Ameerika Ühendriikide ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga. 

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub Kliendi nõusoleku alusel, siis on Kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.  

Säilitamine

Veebipoe Kliendi nõusoleku keeldumisel või tagasilükkamisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Kui veebipoes on ost sooritatud, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

 

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.


Ülekandmine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.


Turundusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.


Vaidluste lahendamine

Meie veebilehte kasutama asudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust.

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (admin@levelup.ee). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.