loader image

OTSIME KOLLEEGI

Tule meile teenindajaks, ole iseenda aja peremees ja tööta kodu lähedal.

Olerex otsib oma meeskonda nupukaid klienditeenindajaid, kelle töö pole kunagi igav. Ootame tiimi inimesi, kelle jaoks on põnev suhtlemine klientidega, kes ei karda tehnikat ja saavad hakkama ka toidu valmistamisega.

Ootame sinult:

OLE ISEENDA

AJA PEREMEES

Olerexis käivad töö ja puhkus käsikäes. Pakume erinevaid võimalusi graafiku koostamiseks vastavalt Sinu soovidele. Näiteks: 2 nädalat tööl ja 2 nädalat vaba.

toetame sinu

sportimist

Pakume mugavat sporditoetust, et kanda Sinu töövälised tervise edendamisega seotud kulud SportID-ga.

LISAKS PAKUME

Kandideerimiseks on aega:

päeva
tundi
minutit
sekundit

mitu head põhjust,

miks töötada olerexis

Play Video

"Mulle meeldib mu tore kollektiiv ja kindlasti ka see, et töö asukoht on mugav. Samuti on hea see, et juhtkond on väga meeldiv ja kogu süsteem on väga hästi teostatud. Tööpäevad on vaheldusrikkad, sest lisaks kütusemüügile teeme ka süüa, kohvi ja on olemas ka poe osa."

-Ly

"Olerexis töötamine on mulle andnud palju uusi ja põnevaid tutvusi ning võimaluse arendada enda suhtlemisoskust. Ja kõige rohkem meeldib mulle lihtsalt inimeste päeva veidi rõõmsamaks teha, olgu see läbi mõne lolli nalja, veidi imelikuma komplimendi või kasvõi hästi tehtud tortilla läbi."

-Oskar

Lisaküsimuste korral kirjuta: kandideerin@olerex.ee

Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis, teenindades kliente rohkem kui 95-s tanklas üle Eesti. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd juba ligi 800-le tublile eestimaalasele. Olerexi teenitud kasub jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks.

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.