loader image

TEHNOLOOG

TULE MUUDA PAKENDIMAAILMA NEFABIGA!

Tehnoloogina näed just Sina neid kohti ja teed ettepanekuid, kuidas tõsta tootmise efektiivsust, milliseid alternatiivseid materjale / tehnoloogiaid kasutada, kuidas optimaalselt ressursse kasutada.

ETTEVÕTTEST

Pakume Eestis alates 2001. aastast tööstusettevõtetele pakendialast konsultatsiooni, pakkematerjale ning pakendamisega seotud teenuseid.

Pakutavate lahenduste abil saavad kliendid vähendada kulusid ja tarneahela keskkonnakahjulikku mõju. Oleme juhtiv pakendilahenduste pakkuja telekommunikatsiooni, energia, sõidukite, tervishoiu seadmete ja lennunduse valdkonnas.

MIKS NEFAB?

Me oleme uuendusmeelsed - tahame kasvada ja areneda nii inimestena kui kogu ettevõttena maailma parimaks pakkelahenduste tootjaks. Siin ei ole ükski päev igav ja siin ei saa kunagi olla mugav, vastupidi, see on tootmine, nö. päris maailm igapäevaste ja erakordsete väljakutsetega.

Meie klientideks on nõudlikud ja ägedad suurettevõtted nagu ABB, Cleveron, Ericsson, Enics ja Husqvarna. Ja meil on ägedaid kolleege nii Skandinaavias, Euroopas, Aasias kui Ameerika mandril.

"Soov teha oma tööd, vabadus tegutseda ja vastutada ning valida ise tee, kuidas eesmärkideni jõuda" on meie töötajate poolt välja toodud väärtused.

Tunnustame igal kuul parimat töötajat ja tiimi, tähistame ühiselt tordisöömisega sünnipäevi, suuri saavutusi ja rekordtulemusi ning väärtustame ettevõttes töötatud aastaid.

Kööginurgas mõnusad tugitoolid ja hommikukohvi kõrvale värsked ajalehed. Kohvi, tee, puuvili või jogurtitops ning lõunasöögi kõrvale tass piima või keefiri.

Tihti pakub keegi oma küpsetatud kooki või toob komme, et tähistada mõnda olulist sündmust ja jagada seda rõõmu kolleegidega.

OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI

TÖÖÜLESANDED

Konkursi lõpuni on jäänud:

päeva
tundi
minutit
sekundit

Miks on NEFAB just Sulle parim tööandja?

Sind veel tundmata on raske öelda, kas Sulle siin meeldiks. On teatud kindlad asjad, mida meie oma inimesed Nefabi juures hindavad ja kui neid lugedes valdab Sind äratundmisrõõm ja tundub, et just sellises keskkonnas tunneksid Sa ennast hästi, siis võime küll julgelt väita, et Nefab on ka Sulle parim tööandja.

Võimalus oma tööd tehes muuta pakendimaailma! Viia oma ideed ellu! Otsustada ise, kuidas eesmärgi või tulemusteni jõuda. Tegutsemisvabadus ja julgus oma tegude eest vastutada käsikäes. Põnev on iga päev, probleeme on, kiire on – igav ei hakka ja väljakutseid jagub. Ise peab olema aktiivne, tegelikult isegi proaktiivne. Ehk nagu meil öeldakse – „Nefab ei ole nõrkadele“.

Töökeskkond on korralik ja puhas. Kohvinurk mõnus. Töö võib toimuda seal, kus on levi, turvaline arvuti- ja mobiiliühendus, ka koosolekutel võib osaleda telesilla vahendusel. Tootmist muidugi füüsiliselt internetti ei tõsta, seega tootmisega seotud tööd-tegemised toimuvad Lagedil.

Kolleege iseloomustab väga hästi meie majasisene huumor: „milleks Sulle vaenlased, kui Sul on kolleegid!“ Nefabi inimesed, erinevad ja erilised, naised-mehed enam vähem täpselt võrdselt esindatud, oma ala fännidest kuni torisevate kõiketeadjateni välja. Kliendi jaoks ühise asja eest väljas ja vabal ajal tahame ka koos käia. Huumor, selle mõistmine ja jagamine on kindlasti olulised, olgu koosolekul, kohvinurgas, lõunalauas, suvepäeval või kuuski istutades.

Nefabis toetatakse püüdlusi ja võimalusi areneda kas oma töös, erialal või ka geograafiliselt. Üksuseid on laias maailmas ja kui tundub, et Eesti jääb kitsaks, siis on piiriks ainult iseenda mugavustsoon.

Kui midagi Sinu ootustest on siin mainimata, ära kõhkle küsida – kõike head ei jõua kirja panna.

Lisaküsimuste korral kirjuta: personal@nefab.ee

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.