loader image

VÄLJASTUSE INSENER

TULE JA TÖÖTA UNIKAALSES AUDIO-VIDEO MEEDIA MAAILMAS!

Olles üks suuremaid sõltumatute telekanalite väljastuskeskusi Põhja-Euroopas, jõuab meie kaudu vaatajateni enamik Eestis levivaid teleprogramme. Aitame nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel ringhäälinguettevõtetel telekanaleid kokku panna ning hoolitseme selle eest, et programmid oleksid eetris 24 tundi ööpäevas 365 päeva aastas.

Telekanalite väljastuse insenerina

saad Sa töötada Levira teenuste halduse keskuses, mis koosneb kahest põhirollist – videoväljastusest ja juhtimiskeskusest – ja vastutab kõigi Levira teenuste toimepidevuse eest. Videoväljastuses luuakse suurest hulgast videofailidest ja Exceli tabelist telepilt ning Sinu põhiülesandeks selles protsessis on tagada, et eetrisse minev sisu on korrektne ja vastab ajakavale. Katkestuste korral parandad Sa eetrivead, teavitad vajadusel tehnilist meeskonda ning koordineerid infovahetust nii ettevõttesiseselt kui ka kliendiga. Juhtimiskeskuses monitooritakse Levira meediavõrku, analüüsitakse tekkinud rikkeid ja koordineeritakse nende kõrvaldamist Levira tehnilise meeskonnaga. Sinu ülesandeks on olla esmaseks reageerijaks tehes erinevate monitooringu süsteemide abil kindlaks katkestuse põhjus ning hoolitseda selle eest, et vastav info ka kliendini jõuaks.

Sobime Sinuga ideaalselt, kui:

 

Ettevõte pakub:

KONKURSI LÕPUNI ON:

päeva
tundi
minutit
sekundit

Lisaküsimuste korral kirjuta: airi.aunbaum@levira.com

Levira on digiteenuste ettevõte, kes osutab IT-, meedia- ja ringhäälingu infrastruktuuriteenuseid. Levira on tehnoloogiapartner ettevõtetele, kelle äritegevus sõltub tehnoloogiast, kuid kes soovivad taristu lahenduste loomiseks kaasata professionaalset teenusepakkujat. Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud meediateenuste osutajad, ringhäälingu- ja IT-ettevõtted, kellele Levira pakub laia valikut teenuseid ligi 90 töötajaga.

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.