loader image

Finantsauditi konsultant

Oled valmis teistmoodi tööandjaks?

Töö asukoht: Tallinn

Võimalus lüüa hoog sisse karjäärile finantsvaldkonnas

Pikk puhkus suveperioodil

Auditi konsultandina osaled Sa tiimiliikmena erinevates auditiprojektides, kus igapäevast tuge ja teadmisi pakuvad oma ala parimad.

"Väärtustame oma töötajaid ning teeme kõik selleks, et igal inimesel oleks piisavalt otsustus- ja tegutsemisvabadust läbi osalemise erinevates projektides."

Mart Nõmper

Grant Thornton Balticu partner

Audiitorteenuste valdkonna juht

Mida me pakume Sulle?

Finantsauditi konsultandi roll eeldab majandusalast kõrgharidust või õpingute peatset lõpetamist. Oluline on väga hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus ning MS Exceli hea tundmine. Kasuks tuleb eelnev töökogemus raamatupidamise või auditeerimise valdkonnas ning vene ja inglise keele oskus.

Miks Grant Thornton Baltic?

Sisenesin finantsauditi maailma kaks aastat tagasi, kui alustasin tööd Grant Thornton Balticus. Auditi nooremkonsultandiks kandideerides ei ole sisenemispiiranguid ning ei eeldata eelnevat töökogemust. Karjäärimudeli ülesehitus auditivaldkonnas on „õpipoisist selliks, sellist meistriks“ ning juba esimestel kohtumistel ja vestlustel keskenduti rohkem minu isikomadustele, võimekusele ning sobivusele ettevõttesse. Kaheaastane töökogemus kogenenud audiitorite käe all on minu jaoks olnud igati arendav kogemus ja raske oleks leida paremat varianti tööturule sisenemiseks, kui eelnev kogemus finantssektoris on nullilähedane. Tänu töö vormile, on mul olnud võimalik õppida erinevates projektides paljudelt erineva tausta ja kogemustega juhtidelt ning laiendada oma silmaringi puutudes kokku erinevates tegevusvaldkonnas tegutsevate ettevõtetega. Finantsauditi on kõrghooaeg on aasta esimesel poolel ning pingelistemal perioodidel on alati keegi, kellelt abi küsida ning kellega koos keskenduda parima lahenduse leidmisele.

Bert Haabu, auditi konsultant

Alustasin tööd Grant Thornton Balticus aastal 2007. Õppisin Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas ja õpingute käigus sai selgemaks soov asuda tööle finantsvaldkonda. Variantidena tundusid huvitavad nii raamatupidamine kui ka auditeerimine, kuid valik langes tookord auditivaldkonna kasuks. Samal ajal värbas Grant Thornton Baltic auditi nooremkonsultante ja otsustasin kandideerida. Kindlasti toetas eriala valikut ka see, et auditivaldkonnas alustava konsultandina tööle asumisel on küll eelduseks majandusalane haridus, kuid eelnev töökogemus finantsvaldkonnas ei ole nõutav. Kogemustepagasi kasvades sain auditijuhiks. Auditijuhi rollis avanesid uued ülesanded, mis muutsid töö veelgi põnevamaks ja rutiinivabamaks. Mulle meeldib Grant Thornton Balticu juures see, et ettevõte on tööandjana innovatsioonile ja uutele lahendustele orienteeritud. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et meie ettevõte võimaldab töötajatel oma potentsiaali avada ja seeläbi ennast teostada. Minu jaoks on väga suur väärtus sellel, kui inimeste arengupotentsiaali märgatakse ja leitakse võimalusi, et nad saaksid ennast maksimaalselt rakendada.

Tarmo Rahkama, auditijuht ja partner

See on rohkem kui lihtsalt töö.

Meie juures ootab Sind huvitav töö mitmekülgsete tööülesannetega ja seda juba esimesest tööpäevast alates. Siin on Sul võimalus tegeleda nii Eesti, Baltikumi kui ka rahvusvaheliste klientidega.

Kandideerimise tähtaeg:

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Lisainfo: personal@ee.gt.com

Grant Thornton Baltic on Baltikumi suurim kohalike partnerite juhitud äritegevuse toe ja nõustamisteenuste pakkuja. Meie teenuste hulka kuuluvad raamatupidamine ja auditeerimine, infoturve ja andmekaitse, digiteenused, riskijuhtimine, maksu- ja õigusnõustamine, hindamine, äri- ja finantsjuhtimine.

Grant Thornton Baltic kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni Grant Thornton, mis on maailma üks juhtivaid sõltumatute auditeerimis- ja ärinõustamisettevõtete ühendusi. Grant Thorntonis töötab 58 000 eksperti, kes tegutsevad rohkem kui 135 riigis.

Previous slide
Next slide

© LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.